Firma PPU BAKS Stanisław Kowalewski z nagrodą Gazele Biznesu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jeden z naszych podmiotów: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE BAKS STANISŁAW KOWALEWSKI znalazło się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm prestiżowego rankingu GAZEL BIZNESU sporządzanego przez dziennik Puls Biznesu.

Jak można przeczytać w serwisie internetowym PB: „Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. ‘Puls Biznesu’ organizuje go nieprzerwanie od 2000 r. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna”.

Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Odzwierciedla ono dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstwa, jednocześnie podkreślając jego dynamiczny rozwój.

Przy tej okazji chcielibyśmy podziękować naszemu całemu zespołowi pracowników oraz klientom – wszyscy oni przyczyniają się do naszego stałego rozwoju.

Gratulujemy również wszystkim laureatom jubileuszowej XX edycji rankingu!

Facebook
LinkedIn